سئـوتک

معتبرترین مرکز خدمات سئو در ایــران

Professional Electronic Marketing Agency

با ما تماس بگیرید ( 10 خط ویژه )

مشاوره تجارت الکترونیک

 مشاوره تجارت الکترونیک

خدمات تخصصی مشاوره تجارت الکترونیک سئو تک

تجارت الکترونیکی یا (EC) خرید و فروش از کالاها و خدمات، و یا انتقال وجوه و یا داده ها، بیش از یک شبکه الکترونیکی، در درجه اول در اینترنت است.تجارت الکترونیکی، تجارت و یا تسهیل تجارت در محصولات یا خدمات با استفاده از شبکه های کامپیوتری است. تجارت الکترونیک تساوی در فن آوری های مانند تجارت تلفن همراه، انتقال الکترونیکی وجوه، مدیریت زنجیره تامین، بازاریابی اینترنتی، پردازش تراکنش آنلاین، تبادل الکترونیکی اطلاعات (EDI)، سیستم های مدیریت موجودی و سیستم های جمع آوری خودکار داده ها است. تجارت الکترونیک مدرن معمولا با استفاده از شبکه جهانی وب برای حداقل یک بخشی از چرخه زندگی معامله می باشد،هر چند تبادلاتی در بستر نت صورت می گیرد که تمام چرخه خرید الکترونیک است.

انواع ارتباطات در تجارت الکترونیک :
ارتباط بنگاه و بنگاه (B2B): به الگویی از تجارت الکترونیکی گفته می شود، که طرفین معامله بنگاه‌ها هستند.
ارتباط بنگاه و مصرف کننده (B2C): به الگویی از تجارت الکترونیک گفته می شود که بسیار رایج است و ارتباط تجاری مستقیم بین شرکتها و مشتریان می‌باشد(بطور مثال وب سایت های فروشگاهی).
ارتباط مصرف کننده‌ها و شرکتها (C2B): در این حالت اشخاص حقیقی به کمک اینترنت محصولات یا خدمات خود را به شرکتها می‌فروشند.
ارتباط مصرف‌کننده با مصرف‌کننده (C2C): در این حالت ارتباط خرید و فروش بین مصرف‌کنندگان است.
ارتباط بین بنگاه‌ها و سازمان‌های دولتی (B2A): که شامل تمام تعاملات تجاری بین شرکتها و سازمانهای دولتی می‌باشد.پرداخت مالیاتها و عوارض از این قبیل سرویس ها محسوب می‌شوند.
ارتباط بین دولت و شهروندان (G2C): الگویی بین دولت و توده مردم می‌باشد که شامل بنگاه‌های اقتصادی، موسسات دولتی و کلیه شهروندان می‌باشد. این الگو یکی از مولفه‌های دولت الکترونیک می‌باشد.
ارتباط بین دولت‌ها (G2G): این الگو شامل ارتباط تجاری بین دولتها در زمینه‌هایی شبیه واردات و صادرات می‌باشد.

به ‌نظر می‌رسد با وجود برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد هنوز میزان آگاهی افراد و تجار کشور از چگونگی استفاده از امکانات موجود برای تجارت الکترونیک محدود است. از سوی دیگر نبود شناخت از میزان امنیت موجود در شبکه داخلی و جهانی باعث شده‌است که اطمینان لازم وجود نداشته باشد ،

مدیران موفق از بازار گسترده اینترنت با تعداد کاربر نامحدود هرگز غافل نمی شوند.ما همرا شما هستیم تا در این عرصه گسترده با بهترین ها رقابت کنید.و سهم تجارت شما را از بازار بگیریم.اهمیت مارکتینگ را در دنیای امروز فراموش نکنید.

قبل از تصمیم به سرمایه گذاری از مشاوره متخصصین ما استفاده کنید تا موفقیت و درآمد ویژگی اصلی کسب و کار شما شود.

با اطمینان ادعا می کنیم که اگر کسب و کار شما در رکود باشد،ما نیروی مضاعف را به سیستم شما وارد می کنیم.سئوتک با مجرب ترین کادر در زمینه تبلیغات و بازاریابی همراه شماست،منتظر تماس شما هستیم.تنها یک تماس تا موفیت شما فاصله است.
برخی از خدمات ما:
مشاور شما در زمینه تبلیغات دیجیتال
راه اندازی و مشاوره تخصصی برای انواع کسب و کار اینترنتی و سنتی
ارائه انواع روشهای نوین مارکتینگ
مشاور شما در ایده پردازی برای راهکارهای افزایش فروش
برند سازی برای کسب و کار شما
بازاریابی مخاطبان شما حتی برون مرزی
تحلیل رقبای شما
تحلیل بازار هدف شما
مشاوره در زمینه مدیریت رفتار با مشتری(CRM)

خدمات مشاوره به صورت حضوری , تلفنی  ارائه می شوند برای دریافت اطلاعات در زمینه این سرویس و تماس مشاوران مرکز با شما فرم زیر را پر نمایید یا با شماره ۰۹۱۲۸۷۲۳۳۹۳ تماس حاصل فرمایید .

    نام شما (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    شماره تماس (الزامی)

    در شهر های : اصفهان , تهران , یزد , شیراز , مشهد , اهواز  به صورت حضوری آماده ارائه خدمات مشاوره تجارت الکترونیک و مهندسی فروش از طریق اینترنت هستیم .