سئـوتک

معتبرترین مرکز خدمات سئو در ایــران

Professional Electronic Marketing Agency

با ما تماس بگیرید ( 10 خط ویژه )

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

مرغ مگس خوار گوگل یک الگوریتم جستجو می باشد.که در اواسط سال ۲۰۱۳ شروع بکار کرد،و در آستانه سالگرد ۱۵ سالگی شرکت گوگل در ۲۶ سپتامبر نسخه به روز شده آن مورد استفاده قرار گرفت.

چرا مرغ مگس خوار؟
دلیل نامگذاری این الگوریتم به مرغ مگس خوار بخاطر سرعت خیلی زیاد این پرنده است، مرغ مگس خوار کوچکترین پرنده دنیا است.بطوری که در ثانیه بیشتر از ۲۰۰ مرتبه بال می زند. در واقع هدف این الگوریتم جستجوی دقیق و سریع می باشد.

وظیفه مرغ مگس خوار
این الگوریتم بر روی بهینه سازی پرس و جوهای کاربران کار میکند افزونه ای برای تجزیه و تحلیل عباراتی است که کاربر برای جستجو وارد می کنند.هیجان انگیز ترین ، بخش مرغ مگس خوار معرفی جستجو متنی است و اینکه برای اولین بار به پاسخگوی وب سایت ها در جستجو با موبایل وتبلت اهمیت می دهد،در واقع هر سایت باید برای کاربران خود که از دستگاهی با مانیتور کوچک استفاده می کنند،باید استراتژی صحیحی داشته باشد.
مرغ مگس خوار به گوگل کمک می کند،در شناسایی سایت های که سئوال سرچ شده کاربران را با توانایی کامل پاسخ می دهند یا خیر.
گوگل اصولا جزییاتی در مورد نحوه عملکرد الگوریتم ها ارائه نمی کند،این اصول در مورد الگوریتم مرغ مگس خوار هم صدق می کند، مرغ مگس خوار بعد از الگوریتم گوگل کافئین که در سال ۲۰۰۹ ارائه شد و هدف از آن افزایش سرعت نتایج گوگل و ادغام آنها با نتایج شبکه های اجتماعی بود به عنوان جدیدترین الگوریتم بهبود نتایج گوگل مطرح شد.
سئو از بین می رود؟
بعد از شروع بکار کردن این الگوریتم صحبت های شد در رابطه با اینکه سئو از بین رفته.اگر این ایده که سئو مرده است از ذهن شما هم عبور کرده است باید بدانید که در واقعیت هیچ چیز واقعا تغییر نکرده است :

*مهمترین نکته محتوای اصلی و جذاب است که هنوز هم پادشاه هست
* لینک های سالم و مرتبط که از سایت های مناسب به دست آورده ایم،هنوز هم مهم است.
*کلمات کلیدی هنوز همچنان پر اهمیت هستند و نیاز به دقت و انتخاب صحیح دارند.
مرغ مگس خوار صرفا یک الگوریتم تکمیلی است و الگوریتم های قبلی در جای خود باقی خواهند ماند و کار خواهند کرد.
در مقاله های آینده در مورد دیگر الگوریتم های گوگل مانند الگوریتم ضد اسپم گوگل پنگوئن بحث می کنیم،البته به این نکته توجه کنید که تمامی الگوریتم های گوگل در حال آپدیت هستند،و سازگار کردن وب سایت با قوانین بهینه سازی از نظر گوگل کار تخصصی و دقیقی است،همکاران ما در سئو تک با سالها تجربه و داشتن پروژهای موفق فراوان آماده همکاری با شما هستند.

تاریخ انتشار : 23 نوامبر 2015

موضوع : آموزش سئوبازاریابی الکترونیکمقالات سئو

admin : ابوالفضل دانش ، مشاور ارشد بازاریابی دیجیتال

برگزارکننده بیش از 30 دوره عمومی و خصوصی در زمینه های بازاریابی و فروش دیجیتال / سخنران بیش از 10 کنفرانس و همایش دولتی و خصوصی , مشاور تجارت الکترونیک بیش از 40 شرکت تجاری و سازمان دولتی

تماس مستقیم : 284294-021

تخصص ها : SEO , SEM , SMM , PPC , Email marketing , Adverting

مطالب مرتبط

دیدگاه شما و دیگر کاربران

*

code