سئـوتک

معتبرترین مرکز خدمات سئو در ایــران

Professional Electronic Marketing Agency

با ما تماس بگیرید ( 10 خط ویژه )

اهمیت واکنش گرا بودن وب سایت در سئو

وب سایت وانکش گرا

اهمیت ریسپانسیو بودن سایت در سئو
ریسپانسیو بودن یعنی اندازه سایت، با تغییر اندازه صفحه نمایش نیز تغییر کند. برای فهمیدن این که یک وب سایت ، ریسپانسیو هست یا نه ، می توانید صفحه مرورگرتان را کوچک کنید ، طول و عرض آن را کم و زیاد کنید یا از یک تبلت یا موبایل برای بازدید آن وب سایت استفاده کنید و تغییرات نحوه ی نمایش وب سایت را در هرکدام مشاهده کنید.
وب سایت هایی در جستجوها در اولویت قرار می گیرند که کاربر بتواند پس از ورود به آن ها،‌ به سادگی و بدون نیاز به زوم کردن و یا چرخاندن موبایلش برای ایجاد فضای بیشتر، متن موجود در آن ها را بخواند.
بررسی سایت از نظر کاربر پسند بودن
بهینه سازی سایت برای موبایل از سال ۲۰۱۴ شروع شده است.
اگر مایل باشید تا سایت خود را از نظر منطبق بودن با استانداردهای mobile friendly بررسی کنید، از طریق لینک زیر آن را بررسی کنید:

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

در واقع خود شما هستید که تعیین می کنید کاربر شما در سایت بماند و از سرویس های شما بهره بگیرد ،یا در لحظه اول سایت شما رو ترک کند. بسیاری از وب سایت های بعد از واکنش گرا شدن خیلی از بخش های سایت را حذف می کنند تا بتوانند سایت خود را دقیقا در قالب موبایل یا تبلت نمایش دهند اما همین موضوع باعث می شود که کاربر اطلاعاتی که نیاز دارد را پیدا نکرده و به جای آنکه واکنش گرا بودن وب سایت باعث بهتر شدن آن وب سایت شود،نه تنها کمکی به بهبود نکرده است بلکه باعث ایجاد مشکل برای کاربرانش شده است.
پس با توجه به موارد فوق می توان نتیجه گرفت نحوه ریسپانسیو کردن یک وب سایت نیز خیلی می تواند مهم باشد و نباید طراحی سایت ریسپانسیو توسط افراد غیر حرفه ای صورت پذیرد.
با متخصصین بخش طراحی سایت سئو تک تماس بگیرید،و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

تاریخ انتشار : 20 نوامبر 2015

موضوع : آموزش سئواخبار سئوبازاریابی الکترونیکمقالات سئو

admin : ابوالفضل دانش ، مشاور ارشد بازاریابی دیجیتال

برگزارکننده بیش از 30 دوره عمومی و خصوصی در زمینه های بازاریابی و فروش دیجیتال / سخنران بیش از 10 کنفرانس و همایش دولتی و خصوصی , مشاور تجارت الکترونیک بیش از 40 شرکت تجاری و سازمان دولتی

تماس مستقیم : 284294-021

تخصص ها : SEO , SEM , SMM , PPC , Email marketing , Adverting

مطالب مرتبط

دیدگاه شما و دیگر کاربران

*

code