سئـوتک

معتبرترین مرکز خدمات سئو در ایــران

Professional Electronic Marketing Agency

با ما تماس بگیرید ( 10 خط ویژه )

مشکلات استفاده از ریدایرکت ۳۰۱

مشکلات ریدایرکت ۳۰۱

زمانیکه از ریدایرکت ۳۰۲،۳۰۱ و X30 استفاده می کنید هیچ رتبه ای نمی گیرید
“گری لیز” که یکی از تحلیل گران وب مستر در گوگل می باشد دیروز اعلام کرد که استفاده از هر نوع تغییر مسیر ۳۰۱،۳۰۲ و X30 منجر به کاهش PageRank در صفحاتی که PageRank ندارند نمی شود.
در سال ۲۰۱۰، گزارش ارائه دادیم که وقتی شما از تغییر مسیر ۳۰۱ یا هر نوع تغییر مسیر X30 استفاده می کنید برخی از پیج رنک ها کاهش پیدا می کنند. اما “مت کاتز” در سال ۲۰۱۳ اعلام کرد که تغییر مسیر ۳۰۱ باعث کاهش ارش آن صفحه نمی شود. او گفت: در حال حاضر میزان رتبه ای که از طریق تغییر مسیر ۳۰۱ کاهش می یابد با مقدار رتبه ای که از طریق لینک از دست می رود یکسان است. البته در اینجا “مت” در مورد دیگر تغییر مسیرها صحبت نکرد، اما شاید تغییر مسیر ۳۰۲ ارزش آن را کاهش دهد.
“جان مولر” از گوگل نیز همین نکته را در اوایل سال جاری تکرار کرد اما بسیاری از توسعه دهندگان سئو این حرف ها را صادقانه نمی دانند و آن را باور نمی کنند. دیروز توانستم به طور مستقیم در این مورد با آقای جان مولر صحبت کردم، او گفت که این نکته جدیدی نیست، تغییر مسیر ۳۰۱ نوعی از انتقال آدرس است که تمامی اعتبار و داشته های صفحه مورد انتقال به صفحه جدید منتقل می شود. این مورد در سئو برای حفظ رتبه بندی صفحه قدیمی و انتقال آن به صفحه جدید توصیه می شود.
در هر صورت، گوگل در حال حاضر به ما می گوید که هر نوع تغییر مسیر XX3 هیچ ارزشی از PageRank شما کم نخواهد کرد.

تاریخ انتشار : 19 آگوست 2016

موضوع : آموزش سئواخبار سئوبازاریابی الکترونیکمقالات سئو

admin : ابوالفضل دانش ، مشاور ارشد بازاریابی دیجیتال

برگزارکننده بیش از 30 دوره عمومی و خصوصی در زمینه های بازاریابی و فروش دیجیتال / سخنران بیش از 10 کنفرانس و همایش دولتی و خصوصی , مشاور تجارت الکترونیک بیش از 40 شرکت تجاری و سازمان دولتی

تماس مستقیم : 284294-021

تخصص ها : SEO , SEM , SMM , PPC , Email marketing , Adverting

مطالب مرتبط

دیدگاه شما و دیگر کاربران

  • پاسخ

    اطلاعات به روزی بود

*

code